Transport osób

piątek, 9 sierpnia 2013

Płyty

       Do pobrania materiały szkoleniowe. Płyty przesłane przez Komisję Szkoleniową KS PZPN. Wystarczy skopiować link i zgrać na komputer, Miłej lektury. Klipy będą omawiane na szkoleniu grypy.
Zalecenia Przewodniczącej CKS KS PZPN
Drogie Koleżanki ! Drodzy Koledzy !
Proszę skorzystać z najnowszych materiałów szkoleniowych UEFA załączonych w poniższych linkach.

Idąc drogą UEFA chcemy teraz w ten sposób przekazywać Wam zródła edukacji, tak więc płytka 2013;1 jest już do Waszej dyspozycji! Ten sposób komunikacji pozwoli na szybszy i łatwiejszy dostęp do materiałów.

http://labhipermedia.net/descargas/UEFA_2013_1_PC.zip

http://labhipermedia.net/descargas/UEFA_2013_1_MAC.zip

W materiałach wykorzystano klipy z meczów ostatniej edycji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Tak jak poprzednie materiały multimedialne, plik może być odtwarzany tylko na komputerze. W ten sposób zawartość można w łatwy sposób kopiować i rozsyłać wśród sędziów.

Klipy mają przyciski wskazujące "Considerations" oraz "Reasons/decisions" dla pokazanych zdarzeń. Pozwala to instruktorom na odpowiednie nauczanie oraz korzystanie z rozstrzygnięć Komisji Sędziowskiej UEFA/FIFA w zakresie różnych pokazanych zdarzeń (aktywacja przez jednoczesne wciśnięcie klawiszy "strzałka w dół" + "J").

Klipy w sekcji "Offside - Spalony" oraz ich opis pozostaje w zgodzie z bieżącymi "Przepisami gry w piłkę nożną" z lipca 2013r.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Przewodnicząca CKS Katarzyna Wierzbowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz