Transport osób

środa, 20 września 2017

Ważne!!!

UWAGA!!!!
Proszę stosować się do tych komunikatów
Komunikat Wydziału Gier i Ewidencji WZPN
Biuro Kolegium Sędziów WZPN przedstawia w rozwinięciu wiadomości
komunikat Wydziału Gier i Ewidencji WZPN dotyczący automatycznego aktualizowania sprawozdania sędziowskiego do nowego wzoru obowiązującego od sezonu 2017/2018.
Wydział Gier i Ewidencji WZPN informuje, że od dnia 7 sierpnia 2017 roku wszystkie rozgrywki w całej Polsce zostały przełączone na tzw. „nowe sprawozdanie”, oznacza to, że począwszy od dnia 7 sierpnia br. wszystkie sprawozdania sędziowskie muszą być wypełniane w nowym systemie PZPN24.

Nowa wersja sprawozdania sędziego obowiązująca od sezonu 2017/2018
SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO 2017/2018
Jednocześnie Biuro Kolegium Sędziów WZPN przypomina o konieczności rejestracji wszystkich sędziów w nowym systemie PZPN24 przeznaczonym do wypełniania sprawozdań. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące rejestracji sędziów w w/w systemie.
Link do portalu:
https://pzpn24.pzpn.pl/Account/Login?ReturnUrl=%2F
Instrukcja dotycząca procesu rejestracji sędziów w portalu PZPN24:
Proces rejestracji sędziów na stronie PZPN24
Nowa wersja sprawozdania sędziego od sezonu 2017/2018
SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO
Biuro Kolegium Sędziów WZPN prezentuje w rozwinięciu wiadomości
obowiązującą od sezonu 2017/2018 wersję sprawozdania sędziego. Druk ten obowiązuje we wszystkich rozgrywkach pod egidą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto zaleca się sędziom wydrukowanie i stosowanie w/w wersji sprawozdania już od pierwszych kolejek sezonu 2017/2018, o czym poinformowane zostały również wielkopolskie kluby. Druki dostępne są także w Sekretariacie Kolegium Sędziów WZPN.
Nowa wersja sprawozdania sędziego obowiązująca od sezonu 2017/2018
SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO 2017/2018

Komunikat dotyczący problemów z funkcjonowaniem systemu PZPN24

SYSTEM PZPN24
Biuro KS WZPN wraz z Wydziałem Gier i Ewidencji informuje, że w przypadku problemów z funkcjonowaniem nowego systemu PZPN24 wdrażanego przez Polski Związek Piłki Nożnej należy się bezzwłocznie kontaktować z WGiE. W przypadku błędów w systemie sędziowie są zobowiązani przesłać wiadomość zawierającą tzw. „zrzut ekranu” oraz opis problemu na adres e-mail: wydzialgier@wielkopolskizpn.pl. Ponadto należy wykonać zdjęcie sprawozdania, które powinno się w terminie dostarczyć do WZPN. Po rozwiązaniu problemu przez PZPN bądź WZPN będzie można dokonać zapisu ostatecznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz